PLZEŇSKÝ TURNAJ
Zveme všechny příznivce go na tradiční jarní plzeňský turnaj ve dnech 4.4.-5.4.2009! Propozice a mapka

Výsledky plzeňského turnaje 2005:

     Name                Grade  Club   MM S SOS SSOS   Results
  1 Šilt Ondřej             6d CZ Zli  27 5 125 617   5+/b  3+/w  2+/w  4+/w  7+/b
  2 Nechanický Radek        6d CZ Nym  26 4 124 613   9+/w  6+/w  1-/b  3+/b  5+/w
  3 Holeček David           4d CZ Rev  25 3 124 602   4+/b  1-/b 10+/w  2-/w 11+/b
  4 Grosser Tomáš           3d CZ KVa  25 3 123 613   3-/w  9+/b  7+/w  1-/b  6+/b
  5 Dach Zbyněk             4d CZ Plz  25 3 123 605   1-/w 12+/b  6+/w  8+/w  2-/b
  6 Cipra Petr              4d CZ Lib  24 2 123 610   7+/w  2-/b  5-/b 10+/b  4-/w
  7 Valášek Petr            3d CZ FMi  24 2 123 605   6-/b  8+/w  4-/b  9+/w  1-/w
  8 Fidrmuc Ondřej          2d CZ Brn  24 3 116 591  10+/w  7-/b 12+/w  5-/b 13+/b
  9 Dach Karel              4d CZ Plz  23 1 118 591   2-/b  4-/w 18+/w  7-/b  0=  
 10 Mírka Jakub             2d CZ Plz  23 2 117 586   8-/b 15+/w  3-/b  6-/w 12+/b
 11 Jiruše Jaroslav         1k CZ Bla  23 4 113 567  16+/w 13+/b 14+/b 12+/w  3-/w
 12 Mex Gerd                2d DE Got  22 1 117 578  14+/b  5-/w  8-/b 11-/b 10-/w
 13 Effenberg Alfred        1d AT Wie  22 2 111 549  17-/b 11-/w 19+/b 18+/w  8-/w
 14 Sklenák Pavel           1d CZ FMi  22 2 109 553  12-/w 19+/b 11-/w 16-/b 18+/b
 15 Žaloudková Klára        1d CZ Pra  22 1 106 531  18+/b 10-/b 17-/w  0=    0=  
 16 Gruber Stefan           1k AT Wie  22 3 106 528  11-/b 20+/w 21-/b 14+/w 19+/b
 17 Válek Martin            1k CZ Rev  22 2 103 518  13+/w 18-/b 15+/b  0=    0=  
 18 Ďurovič Jiří            1d CZ KVa  21 1 111 547  15-/w 17+/w  9-/b 13-/b 14-/w
 19 Dlouhý Ondřej           1k CZ Nym  21 2 106 524  22+/b 14-/w 13-/w 21+/b 16-/w
 20 Tvaroh Tomáš            3k CZ Pra  20 3 101 489  24+/w 16-/b 23-/w 22+/b 21+/w
 21 Korec Ioaskim           3k CZ Pra  20 3  99 503  30+/b 22+/w 16+/w 19-/w 20-/b
 22 Mueller Detlef          2k DE Got  20 2  99 494  19-/w 21-/b 24+/b 20-/w 25+/b
 23 Kovařík Michal          5k CZ Pra  20 5  88 462  31+/b 30+/w 20+/b 27+/w 24+/w
 24 Zdravecký Jan           2k CZ Plz  19 1  97 467  20-/b 26+/b 22-/w 25-/w 23-/b
 25 Franěk Dominik          5k CZ Pra  19 4  91 457  28+/w 27+/w 26+/b 24+/b 22-/w
 26 Podbiol Krzysztof       4k PL Cho  18 2  88 452  27+/b 24-/w 25-/w 30+/b 28-/b
 27 Panocha Václav          4k CZ KVa  17 1  90 433  26-/w 25-/b 30+/b 23-/b 29-/w
 28 Jurková Ingrid          5k CZ Mik  17 2  83 410  25-/b 31-/w 29-/w 34+/b 26+/w
 29 Nosek Tomáš             8k CZ Plz  17 5  75 398  37+/w 34+/b 28+/b 31+/w 27+/b
 30 Douděra Milan           4k CZ Plz  16 0  91 448  21-/w 23-/b 27-/w 26-/w 31-/b
 31 Kovařík Martin          7k CZ Brn  16 3  83 406  23-/w 28+/b 35+/w 29-/b 30+/w
 32 Kozelek Tomáš           11 CZ Pra  14 5  64 318  38+/b 33+/b 36+/w 35+/b 34+/w
 33 Podpěra Lukáš           10 CZ Pra  14 4  61 315  36+/b 32-/w 42+/w 37+/w 35+/b
 34 Kovařík Vojtech         8k CZ Pra  13 1  73 360  35-/b 29-/w 37+/b 28-/w 32-/b
 35 Zubalík Michal          9k CZ FMi  13 2  69 350  34+/w 37+/b 31-/b 32-/w 33-/w
 36 Franěk Peter            10 CZ Pra  13 3  59 279  33-/w 38+/w 32-/b 39+/b 40+/w
 37 Knop Carsten            8k DE Got  12 0  69 338  29-/b 35-/w 34-/w 33-/b  0=  
 38 Klaudis Benedikt        11 CZ Pra  11 2  56 274  32-/w 36-/b 39-/w 41+/b 42+/b
 39 Štoudek Martin          12 CZ Bla  10 2  52 260  42-/b 41-/w 38+/b 36-/w 43+/b
 40 Haugvic Radek           14 CZ Pra  10 4  46 243  49+/b 45+/w 43+/b 42+/w 36-/b
 41 Tejkal Karel            13 CZ Pra  10 3  45 239  43-/w 39+/b 45+/b 38-/w 48+/b
 42 Magula Petr             13 CZ Pra   9 2  54 261  39+/w 43+/b 33-/b 40-/b 38-/w
 43 Jurásek Ondřej          13 CZ Brn   9 2  46 238  41+/b 42-/w 40-/w 48+/b 39-/w
 44 Postl Petr              16 CZ KVa   9 5  34 188  55+/w 52+/b 50+/w 45+/w 46+/b
 45 Virglerova Klára        14 CZ Pra   8 2  44 201  47+/w 40-/b 41-/w 44-/b 49+/w
 46 Bernat Michal           16 CZ Plz   8 4  38 178  51+/b 50+/w 49+/b 47+/w 44-/w
 47 Svoboda Jindřich        14 CZ Pra   8 2  36 200  45-/b 49+/w 48-/w 46-/b 52+/w
 48 Skořepa Luděk           15 CZ KVa   7 2  41 195  50+/b 51-/w 47+/b 43-/w 41-/w
 49 Panocha Jan             14 CZ KVa   7 1  40 201  40-/w 47-/b 46-/w 52+/b 45-/b
 50 Žalud Petr              15 CZ Pra   7 2  36 167  48-/w 46-/b 44-/b 54+/w 53+/b
 51 Malečkova Alena         15 CZ Pra   7 2  32 179  46-/w 48+/b 52-/w 53-/b 55+/b
 52 Podpěra Miloš           16 CZ Pra   6 2  37 172  53+/b 44-/w 51+/b 49-/w 47-/b
 53 Chejn Aleš              17 CZ Par   6 3  30 158  52-/w 55+/b 56+/b 51+/w 50-/w
 54 Fulka Petr              18 CZ KVa   6 4  24 127  59+/b 63+/w 55+/w 50-/b 57+/w
 55 Zajícová Markéta        16 CZ Pac   5 1  33 140  44-/b 53-/w 54-/b 56+/w 51-/w
 56 Fiala Marek             18 CZ Pra   5 3  20 116  63+/b 64+/w 53-/w 55-/b 67+/w
 57 Krchák Jakub            19 CZ Vse   5 4  18  92  69+/w 65+/b 64+/w 62+/b 54-/b
 58 Ressl Štěpán            20 CZ KVa   5 5  17  80  60+/w 70+/b 66+/b 59+/w 61+/b
 59 Szolár Jan              19 CZ Pra   4 3  18  82  54-/w 71+/b 70+/b 58-/b 66+/w
 60 Trávníčková Jana        19 CZ Plz   4 3  17  86  58-/b 61-/w 72+/b 65+/w 63+/b
 61 Kocurek Martin          20 CZ Vse   4 4  17  85  73+/w 60+/b 63+/w 64+/b 58-/w
 62 Bártova Jitka           20 CZ Pra   4 4  13  77  75+/w 73+/b 65+/b 57-/w 64+/w
 63 Pešice Vojtěch          18 CZ Pra   3 1  22  86  56-/w 54-/b 61-/b 68+/w 60-/w
 64 Zajíc Pavel             18 CZ Pac   3 1  21  86  65+/w 56-/b 57-/b 61-/w 62-/b
 65 Petříček Filip          18 CZ KVa   3 1  18  85  64-/b 57-/w 62-/w 60-/b 69+/b
 66 Čermák Martin           20 CZ xxx   3 3  15  76  72+/w 69+/b 58-/w 71+/b 59-/b
 67 Panocha Vít             19 CZ KVa   3 1  10  48   0=    0=    0=   70+/w 56-/b
 68 Mayer Ondřej            20 CZ Plz   3 3   8  72  71-/w 75+/b 69+/w 63-/b 74+/w
 69 Soukupová Kristýna      19 CZ TnL   2 1  16  71  57-/b 66-/w 68-/b 72+/w 65-/w
 70 Severin Karel           20 CZ Pra   2 2  13  66  74+/b 58-/w 59-/w 67-/b 75+/w
 71 Mikoláš Josef           20 CZ Pra   2 2  13  62  68+/b 59-/w 74+/b 66-/w 72-/b
 72 Prýmasova Michaela      20 CZ KVa   2 2  12  70  66-/b 74+/w 60-/w 69-/b 71+/w
 73 Kinská Barbora          20 CZ KVa   2 1   8  42  61-/b 62-/w 75+/b  0=    0=  
 74 Baertlová Jana          20 CZ Pra   1 1   9  58  70-/w 72-/b 71-/w 75+/w 68-/b
 75 Podpěrová Anna          20 CZ Pra   0 0  12  51  62-/b 68-/w 73-/w 74-/b 70-/b

Výsledky plzeňského turnaje 2004:

 Pl Name               Rank  Club   MM  S SOS SDOS  1.   2.   3.   4.   5. 
  1 Dach Zbyněk          4D CZ  Plz 24  4 115  91   3+   6+   2-   9+   5+ 
  2 Hora Jan             5D Pha Pha 24  4 111  88  12+  11+   1+   5-   3+ 
  3 Mex Gerd             3D DE  Go  23  3 115  67   1-   7+   8+   4+   2- 
  4 Holeček David        4D CZ  Pha 23  3 113  68   5+   8-   6+   3-   7+ 
  5 Mírka Jakub          2D CZ  Plz 23  3 113  66   4-  13+  11+   2+   1- 
  6 Grosser Tomáš        3D CZ  KV  23  3 112  65   7+   1-   4-  11+   9+ 
  7 Cipra Petr           4D CZ  Lib 22  2 111  42   6-   3-  12+   8+   4- 
  8 Běhounek Tomáš       1K CZ  Plz 22  3 109  64  14+   4+   3-   7-  12+ 
  9 Prokop Jan           1K CZ  Pha 22  3 107  60  15+  12+  13+   1-   6- 
 10 Písařík Jan          3K CZ  Zl  22  5  99  99  19+  14+  15+  12+  11+ 
 11 Blumberg Klaus       1D DE  Br  21  1 113  21  13+   2-   5-   6-  10- 
 12 Schultze Achim       1D DE  Go  20  0 112   0   2-   9-   7-  10-   8- 
 13 Hricová Jana         1D CZ  Pha 20  0  66   0  11-   5-   9-           
 14 Hertl Tomáš          1K KV  KV  20  1  62  18   8-  10-  17+           
 15 Zdravecký Jan        2K CZ  Plz 19  1  99  18   9-  19+  10-  17-  16- 
 16 Jedlička Petr        5K CZ  Mo  19  4  90  72  17+  20+  19-  18+  15+ 
 17 Korec Ioaskim        4K CZ  Je  18  2  94  37  16-  18+  14-  15+  20- 
 18 Hloušek Pavel        5K CZ  Mo  18  3  83  46  20+  17-  23+  16-  21+ 
 19 Panocha Václav       3K CZ  KV  18  1  77  19  10-  15-  16+  20-      
 20 Jurková Ingrid       5K CZ  Mik 17  2  88  36  18-  16-  22-  19+  17+ 
 21 Tvaroh Tomáš         9K CZ  Pha 15  4  72  54  25+  23+  24+  22+  18- 
 22 Bauma Jiří           7K CZ  Pha 15  2  71  30  23-  25-  20+  21-  24+ 
 23 Gulaši Josef         7K CZ  Plz 14  1  61  15  22+  21-  18-  24-      
 24 Čížek Daniel         9K CZ  Str 13  2  66  25  27-  26+  21-  23+  22- 
 25 Langer Jakub         9K CZ  KV  12  1  62  15  21-  22+  27-  28-  26- 
 26 Kovařík Vojtěch      13 CZ  Pha 11  4  53  40  28+  24-  31+  27+  25+ 
 27 Kovařík Michal       12 CZ  Pha 11  3  53  32  24+  28-  25+  26-  30+ 
 28 Hrabal Vojtěch       13 CZ  Pha 10  3  50  30  26-  27+  30+  25+  29- 
 29 Hrbková Irena        14 CZ  KV   9  3  37  23  31-  30-  32+  33+  28+ 
 30 Podpěra Miloš        16 CZ  Pha  7  3  42  21  35+  29+  28-  31+  27- 
 31 Franěk Petr          15 CZ  Pha  7  2  40  15  29+  32-  26-  30-  34+ 
 32 Svoboda Jindřich     16 CZ  Pha  7  3  33  18  34+  31+  29-  35+  33- 
 33 Virglerová Klára     18 CZ  Pha  6  4  30  21  36+  39+  34+  29-  32+ 
 34 Rys Vojtěch          15 CZ  Pha  6  1  30   5  32-  35-  33-  36+  31- 
 35 Bartůněk Jan         16 CZ  Pha  5  1  29   6  30-  34+  36-  32-  41- 
 36 Zajícová Markéta     17 CZ  Pac  5  2  25   8  33-  40+  35+  34-  37- 
 37 Knop Carsten         20 DE  Go   5  5  14  14  38+  43+  42+  39+  36+ 
 38 Lohrová Vendula      20 CZ  Plz  4  4  13   8  37-  42+  40+  43+  39+ 
 39 Petříček Filip       18 CZ  KV   3  1  19   1  40-  33-  43+  37-  38- 
 40 Panocha Vít          19 CZ  KV   3  2  17   4  39+  36-  38-  41-  42+ 
 41 Králová Alžběta      19 CZ  KV   3  2   8   8                 40+  35+ 
 42 Soukupová Kristýna   20 CZ  Tyn  1  1  15   2  43-  38-  37-  44+  40- 
 43 Zajíc Pavel          20 CZ  Pac  1  1  15   1  42+  37-  39-  38-  44- 
 44 Lapka Petr           20 CZ  Plz  1  1   2   1                 42-  43+ 

 

Výsledky plzeňského turnaje 2003:
 pořadí třída klub MM body SOS SOSOS 1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo
1. David Holeček 4D CZ  Rev 25 4 122 594 4+ 6+ 3+ 2- 7+
2. Radek Nechanický 6D CZ  Nym 25 4 121 595 8+ 9+ 4+ 1+ 3-
3. Vladimír Daněk 6D CZ  Pra 25 4 120 596 11+ 10+ 1- 5+ 2+
4. Martin Jurek 3D CZ  Mik 24 3 119 590 1- 12+ 2- 13+ 9+
5. Karel Dach 4D CZ  Plz 24 3 118 587 12+ 7- 16+ 3- 6+
6. Martin Kužela 4D CZ  Zli 24 3 117 596 16+ 1- 9+ 10+ 5-
7. Gerd Mex 3D D  Got 23 3 117 588 9- 5+ 17+ 11+ 1-
8. Alfred Effenberg 2D A  Wie 24 3 114 569 2- 16- 19+ 17+ 14+
9. Petr Valášek 3D CZ  FM 23 2 120 589 7+ 2- 6- 12+ 4-
10. Zbyněk Dach 4D CZ  Plz 23 2 118 581 13+ 3- 11+ 6- 12-
11. Ivan Kostka 3D CZ  FM 23 2 117 577 3- 13+ 10- 7- 18+
12. Jakub Mírka 2D CZ  Plz 23 2 115 584 5- 4- 22+ 9- 10+
13. Tomáš Grosser 3D CZ  KV 23 2 112 576 10- 11- 21+ 4- 22+
14. Klaus Blumberg 1D D  Bra 23 3 112 562 21- 15+ 18+ 16+ 8-
15. Luděk Salom 1k CZ  RpR 23 4 107 557 29+ 14- 20+ 21+ 16+
16. Vít Brunner 2D CZ  Brn 22 1 118 568 6- 8+ 5- 14- 15-
17. Martin Válek 1k CZ  Rev 22 3 111 547 26+ 19+ 7- 8- 23+
18. Ivo Pavlík 1D CZ  FM 22 2 110 558 19+ 21- 14- 22+ 11-
19. Jana Hricová 1D CZ  Pra 22 2 107 548 18- 17- 8- 29+ 26+
20. Tomáš Běhounek 1k CZ  Plz 22 3 107 534 22- 23+ 15- 24+ 21+
21. Karel Jurek 1k CZ  Mik 21 2 113 548 14+ 18+ 13- 15- 20-
22. Vladimír Kristen 1k CZ  Pra 21 2 109 551 20+ 29+ 12- 18- 13-
23. Tomáš Hertl 2k CZ  KV 21 3 103 530 27+ 20- 29+ 26+ 17-
24. Václav Panocha 3k CZ  KV 21 4 102 500 25+ 27+ 28+ 20- 30+
25. Jan Zdravecký 2k CZ  Plz 21 3 97 495 24- 33+ 26- 32+ 28+
26. Ondřej Dlouhý 1k CZ  Nym 20 1 106 517 17- 28- 25+ 23- 19-
27. Klára Zaloudková 2k CZ  Pra 20 2 99 498 23- 24- 30- 31+ 29+
28. Jan Písařík 3k CZ  Zli 20 3 99 496 33+ 26+ 24- 30+ 25-
29. Pavel Bernášek 1k CZ  Plz 19 0 107 525 15- 22- 23- 19 27-
30. Jan Boček 4k CZ  Pra 19 3 98 483 32+ 31+ 27+ 28- 24-
31. Kurt Paar 4k A  Fra 19 3 88 462 35+ 30- 38+ 27- 32+
32. Horst Puerrer 4k A  Wie 18 2 95 459 30- 34+ 33+ 25- 31-
33. Jochen Striepe 3k D  Bra 18 1 93 460 28- 25- 32- 34- 35+
34. Ioaskim Korec 5k CZ  Pra 18 3 83 436 38+ 32- 35- 33+ 36+
35. Ivan Jedlička 5k CZ  Brn 16 1 86 426 31- 38- 34+ 36- 33-
36. Jiří Bauma 8k CZ  Pra 16 4 78 384 41+ 37+ 39+ 35+ 34-
37. Martin Daněk 8k CZ  Pra 16 4 72 373 39+ 36- 41+ 38+ 42+
38. František Zajíc 6k CZ  Pac 15 1 84 403 34- 35+ 31- 37- 39-
39. Tomáš Nosek 8k CZ  Plz 15 3 74 363 37- 42+ 36- 40+ 38+
40. Viki Divišová 10k CZ  Pac 14 4 61 316 42+ 41+ 43+ 39- 44+
41. Miroslav Šos 8k CZ  Zli 13 1 69 332 36- 40- 37- 42- 43+
42. Pavel Hrubý 9k CZ  Zli 13 2 68 328 40- 39- 44+ 41+ 37-
43. Jiří Hrbek 12k CZ  KV 10 2 53 259 44- 45+ 40- 46+ 41-
44. Jakub Langer 13k CZ  Mik 10 3 52 262 43+ 48+ 42- 45+ 40-
45. Jan Panocha 14k CZ  KV 8 2 41 215 50+ 43- 48+ 44- 47-
46. Benedikt Klaudis 16k CZ  Pra 8 4 36 195 52+ 50+ 47+ 43- 48+
47. Hana Kvapilová 15k CZ  Lib 8 3 34 185 48- 52+ 46- 50+ 45+
48. Vojtěch Kovařík 15k CZ  Pra 7 2 39 192 47+ 44- 45- 53+ 46-
49. Dominik Franěk 17k CZ  Pra 7 4 26 148 54+ 51+ 50- 52+ 53+
50. Alena Malečková 15k CZ  Pra 6 1 37 162 45- 46- 49+ 47- 51-
51. Irena Hrbková 18k CZ  KV 6 4 25 132 53+ 49- 54+ 57+ 50+
52. Naďa Bukovská 16k CZ  Pra 5 1 32 142 46- 47- 53- 49- 55+
53. Ondřej Jurásek 17k CZ  Brn 5 2 29 147 51- 54+ 52+ 48- 49-
54. Marcel Sapík 17k CZ  Mik 4 1 25 112 49- 53- 51- 55- 57+
55. Markéta Zajícová 20k CZ  Pac 4 4 17 100 56+ 63+ 62+ 54+ 52-
56. Michal Kovařík 20k CZ  Pra 4 4 12 72 55- 65+ 63+ 62+ 58+
57. Tomáš Tvaroh 20k CZ  Pra 3 3 15 85 65+ 66+ 59+ 51- 54-
58. Vít Panocha 20k CZ  KV 3 3 12 62 62- 64+ 66+ 59+ 56-
59. Alžběta Králová 19k CZ  KV 3 2 11 70 66+ 62- 57- 58- 63+
60. Vendula Lohrová 20k CZ  Plz 3 1 2 17 - - - - 62+
61. Marek Sivák 20k CZ  Plz 3 1 2 10 - - - - 64+
62. Pavel Votava 20k CZ  Pra 2 2 17 54 58+ 59+ 55- 56- 60-
63. Vítězslav Šavel 20k CZ  Pra 2 2 14 62 64+ 55- 56- 65+ 59-
64. David Chudáček 20k CZ  Pra 2 2 10 52 63- 58- 65+ 66+ 61-
65. Jan Kalianko 20k CZ  KV 1 1 12 63 57- 56- 64- 63- 66+
66. Tomáš Hubalovský 19k CZ  Pra 1 0 12 60 59- 57- 58- 64- 65-

 

Výsledky plzeňského turnaje 2002:

 pořadí třída klub MM body SOS SDOS 1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo
1. David Holeček 4D CZ  Pra 25 4 121 96 6+ 3+ 7+ 4+ 2-
2. Radek Nechanický 6D CZ  Nym 25 4 118 94 11+ 7+ 4- 5+ 1+
3. Jan Hora 5D CZ  Pra 25 4 117 92 8+ 1- 9+ 11+ 4+
4. Karel Dach 4D CZ  Plz 24 3 123 73 5+ 6+ 2+ 1- 3-
5. Zbyněk Dach 4D CZ  Plz 24 3 116 67 4- 11+ 8+ 2- 12+
    Jakub Mírka 2D CZ  Plz 24 3 116 67 1- 4- 14+ 7+ 8+
7. Gerd Mex 2D D  Got 23 2 119 45 10+ 2- 1- 6- 11+
8. Jiří Holeček 4D CZ  Pra 23 2 117 44 3- 15+ 5- 9+ 6-
9. Klaus Blumberg 1D D  Bra 23 3 113 65 15+ 10+ 3- 8- 14+
10. Tomáš Grosser 3D CZ  KV 23 2 110 42 7- 9- 11- 14+ 16+
11. Alfred Effenberg 2D A  Men 22 1 120 23 2- 5- 10+ 3- 7-
12. Karel Jurek 1k CZ  Mik 22 3 107 62 19+ 14- 15+ 16+ 5-
13. Tomáš Běhounek 1k CZ  Plz 22 3 103 62 14- 18- 19+ 17+ 15+
14. Ivo Pavlík 1k CZ  FM 21 2 114 44 13+ 12+ 6- 10- 9-
15. Martin Jurek 1D CZ  Mik 21 1 110 20 9- 8- 12- 18+ 13-
16. Martin Válek 2k CZ  Pra 21 3 106 61 18+ 20+ 17+ 12- 10-
17. Klára Žaloudková 2k CZ  Pra 21 3 103 60 20+ 19+ 16- 13- 18+
18. Vít Brunner 2k CZ  Brn 20 2 105 42 16- 13+ 20+ 15- 17-
19. Pavel Bernášek 1k CZ  Plz 20 1 105 20 12- 17- 13- 20+ 21-
20. Kurt Paar 1k A  Men 20 1 101 19 17- 16- 18- 19- 22+
21. Martial Sauvadet 4k CZ  Brn 20 4 91 72 22- 23+ 24+ 26+ 19+
22. Joaschim Korec 5k CZ  Pra 19 4 90 70 21+ 24+ 23+ 29+ 20-
23. Václav Panocha 3k CZ  KV 18 1 90 16 24- 21- 22- 25- 26+
24. Kamila Holečková 4k CZ  Pra 18 2 88 32 23+ 22- 21- 28+ 25-
25. Pavel Hloušek 7k CZ  Mo 17 4 79 63 28+ 26- 30+ 23+ 24+
26. Jan Boček 7k CZ  Pra 16 3 84 46 27+ 25+ 28+ 21- 23-
27. Petr Jedlička 8k CZ  Mo 15 3 69 40 26- 30- 33+ 31+ 29+
28. Petr Novák 7k CZ  Brn 14 1 78 13 25- 29- 26- 24- 30+
29. Daniel Čížek 9k CZ  Str 14 3 74 40 32+ 28+ 31+ 22- 27-
30. Ingrid Jurková 9k CZ  Mik 13 2 72 28 33+ 27+ 25- 32- 28-
31. Miloš Dubský 9k CZ  Pra 13 2 63 23 35- 34+ 29- 27- 32+
32. Lucie Holečková 8k CZ  Pra 13 1 63 13 29- 33- 34- 30+ 31-
33. Ondřej Fidrmuc 9k CZ  Brn 13 2 58 20 30- 32+ 27- 34- 36+
34. Lukáš Marek 14k CZ  Plz 10 4 51 38 38+ 31- 32+ 33+ 37+
35. Tomáš Vávra 12k CZ  Mo 9 1 13 13 31+        
36. Tomáš Zábranský 16k CZ  Plz 7 3 33 15 39- 40+ 38+ 42+ 33-
37. Tomáš Hořan 18k CZ  Mo 6 4 29 19 44+ 42+ 39+ 38+ 34-
38. Karel Matyáš 15k CZ  Plz 6 1 28 5 34- 39+ 36- 37-  
39. Michal Illich 17k CZ  Pra 5 2 28 11 36+ 38- 37- 40- 42+
40. Karel Švec 18k CZ  Ol 5 3 20 13 42+ 36- 43+ 39+  
41. Klaudis Benedikt 20k CZ  Pra 5 5 11 11 48+ 45+ 46+ 43+ 49+
42. Ondřej Jurásek 17k CZ  Brn 4 1 27 4 40- 37- 44+ 36- 39-
43. Jiří Hrbek 19k CZ  KV 4 3 17 7 45+ 46+ 40- 41- 48+
44. Pavel Šolc 19k CZ  NPa 4 3 15 5 37- 47+ 42- 49+ 45+
45. Filip Petříček 19k CZ  KV 3 2 15 2 43- 41- 49+ 47+ 44-
46. Petr Magula 20k CZ  Pra 3 3 12 3 0+ 43- 41- 48+ 47+
47. Radek Šilhan 20k CZ  Plz 2 2 11 1 49+ 44- 48+ 45- 46-
48. Irena Hrbková 20k CZ  KV 1 1 14 0 41- 49+ 47- 46- 43-
49. Lukáš Brada 20k CZ  Ro 0 0 15 0 47- 48- 45- 44- 41-

 

Výsledky plzeňského turnaje 2001:

 pořadí třída klub MM body SOS SDOS 1.kolo 2.kolo 3.kolo 4.kolo 5.kolo
1. Vladimír Daněk 6D CZ  Pra 25 4 121 96 4+ 6+ 10+ 2- 5+
2. Karel Dach 4D CZ  Plz 25 4 121 96 9+ 11+ 3+ 1+ 4-
3. Jan Hora 4D CZ  Pra 25 4 120 95 8+ 5+ 2- 7+ 10+
4. Zbyněk Dach 4D CZ  Plz 25 4 119 94 1- 16+ 19+ 6+ 2+
5. Petr Cipra 4D CZ  Lib 24 3 119 69 13+ 3- 9+ 10+ 1-
6. Martin Cieply 3D CZ  Ost 24 3 118 68 14+ 1- 12+ 4- 11+
7. Jakub Mírka 1D CZ  Plz 24 4 114 89 20+ 13+ 14+ 3- 9+
8. Ivan Kostka 3D CZ  FM 24 3 113 65 3- 9- 21+ 14+ 15+
9. Tomáš Grosser 3D CZ  KV 23 2 120 47 2- 8+ 5- 12+ 7-
10. Jiří Holeček 4D CZ  Pra 23 2 120 46 11+ 12+ 1- 5- 3-
11. Gerd Mex 2D D  Got 23 2 116 44 10- 2- 16+ 15+ 6-
12. David Holeček 4D CZ  Pra 23 2 115 45 19+ 10- 6- 9- 14+
13. Jiří Beran 3D CZ  Plz 23 2 112 42 5- 7- 15- 26+ 17+
14. Martin Kužela 4D CZ  Zli 22 1 116 21 6- 20+ 7- 8- 12-
15. Eugen Albert 1D CZ  CB 22 2 112 42 29+ 19- 13+ 11- 8-
16. Aleš Cieply 1D CZ  Pra 22 2 112 42 23+ 4- 11- 21+ 18-
17. Tomáš Běhounek 2k CZ  Plz 22 4 108 85 18+ 22+ 20+ 23+ 13-
18. Anna Bernáthová 2k CZ  Lib 22 4 106 84 17- 27+ 22+ 20+ 16+
19. Jan Měchura 4D CZ  Plz 22 1 70 22 12- 15+ 4-    
20. Klaus Blumberg 1D D  Bra 21 1 109 19 7- 14- 17- 18- 29+
21. Ivo Pavlík 1k CZ  FM 21 2 108 41 26+ 23+ 8- 16- 22-
22. Martin Válek 2k CZ  Pra 21 3 106 62 24+ 17- 18- 27+ 21+
23. Zdeněk Kulovaný 1D CZ  CB 21 1 106 20 16- 21- 26+ 17- 24-
24. Klára Žaloudková 2k CZ  Pra 21 3 100 58 22- 32+ 28- 29+ 23+
25. Krzystof Podbiol 2k PL  Ka 21 3 99 58 27- 28- 31+ 30+ 26+
26. Vladimír Kristen 1k CZ  Pra 20 1 105 19 21- 29+ 23- 13- 25-
27. Václav Panocha 3k CZ  KV 20 3 101 58 25+ 18- 33+ 22- 30+
28. Tomáš Hertl 3k CZ  KV 20 3 60 60 32+ 25+ 24+    
29. Jan Zdravecký 1k CZ  Plz 19 0 103 0 15- 26- 30- 24- 20-
30. Janeček Prokop 4k CZ  Pra 19 3 97 56 34+ 31+ 29+ 25- 27-
31. Ivan Broulík 4k CZ  Zli 19 3 94 54 35+ 30- 25- 33+ 34+
32. Jan Hric 3k CZ  Pra 18 1 96 18 28- 24- 35- 36+ 33-
33. Luděk Fanta 4k CZ  Nym 18 2 93 36 36- 35+ 27- 31- 32+
34. Petr Kysilka 4k CZ  Zli 18 2 90 34 30- 36- 37+ 35+ 31-
35. Gunnas Bertram 3k D  Han 18 1 89 18 31- 33- 32+ 34- 37-
36. Mirek Zablocki 6k PL  Wa 18 4 78 60 33+ 34+ 38+ 32- 40+
37. Jan Boček 7k CZ  CB 16 3 72 41 40+ 38- 34- 39+ 35+
38. Vladimír Dicá jr. 10k CZ  KV 13 3 68 38 39- 37+ 36- 40+ 41+
39. Jaroslav Hora 11k CZ  Pra 12 3 61 35 38+ 40+ 41+ 37- 42-
40. Vít Brunner 10k CZ  Brn 11 1 69 10 37- 39- 42+ 38- 36-
41. Petr Jedlička 12k CZ  Mo 11 3 53 28 42+ 45+ 39- 44+ 38-
42. Michal Daněk 12k CZ  Pra 10 2 49 18 41- 47+ 40- 43- 39+
43. Tomáš Vávra 15k CZ  Mo 9 4 41 32 45+ 44- 46+ 42+ 48+
44. Lukáš Marek 15k CZ  Plz 9 4 39 28 48+ 43+ 47+ 41- 46+
45. Pavel Hloušek 12k CZ  Mo 8 0 20 0 43- 41-      
46. Kryštof Petrusek 15k CZ  Pra 7 2 36 12 47- 48+ 43- 49+ 44-
47. Tomáš Černota 15k CZ  Zli 6 1 38 7 46+ 42- 44- 48- 50-
48. Lenka Kužvartová 16k CZ  KV 6 2 35 10 44- 46- 51+ 47+ 43-
49. Daniel Fanta 18k CZ  Nym 6 4 25 18 51+ 53+ 50+ 46- 52+
50. Ondřej Jurásek 18k CZ  Brn 6 4 24 18 52+ 51+ 49- 53+ 47+
51. Jan Kužvart 17k CZ  KV 4 1 25 3 49- 50- 48- 52- 55+
52. Josef Jiroudek 19k CZ  Nym 4 3 22 10 50- 54+ 55+ 51+ 49-
53. Luisa Afek 19k PL  Wa 4 3 19 7 54+ 49- 56+ 50- 57+
54. Alžběta Králová 19k CZ  KV 3 2 15 4 53- 52- 57+ 55- 56+
55. Kamila Fantová 19k CZ  Nym 3 2 15 4 57+ 56- 52- 54+ 51-
56. Hana Voznicová 20k CZ  Pra 3 3 13 6 58+ 55+ 53- 57+ 54-
57. Filip Petříček 20k CZ  KV 1 1 15 2 55- 58+ 54- 56- 53-
58. František Sodomka 20k CZ  Li 1 1 4 0 56- 57- 0+    

 

Plzeňský turnaj 2000:
 Pl     Name             Grade  Club   MM S SOS SDOS  1.   2.   3.   4.   5.
  1 Dach Karel              4D CZ Plz  26 5 117 117  12+   4+   6+   3+   5+
  2 Nechanicky Radek        6D CZ Nym  25 4 116  94  10-   9+   8+   4+   3+
  3 Dach Zbynek             4D CZ Plz  24 3 120  69   9+  12+   5+   1-   2-
  4 Holecek David           4D CZ Pra  24 3 119  68   8+   1-  10+   2-   7+
  5 Hora Jan                4D CZ Pra  24 3 118  68   7+  10+   3-   6+   1-
  6 Mirka Jakub             1D CZ Plz  23 3 116  66  11+   7+   1-   5-  13+
  7 Grosser Tomas           3D CZ KV   23 2 116  45   5-   6-   9+  10+   4-
  8 Tin Nguyen-Huu          2D DE Han  23 2 115  44   4-  11+   2-   0-  10+
  9 Kostka Ivan             3D CZ FM   23 2 114  42   3-   2-   7-  17+  11+
 10 Kuzela Martin           3D CZ Zli  22 1 119  25   2+   5-   4-   7-   8-
 11 Cieply Ales             1D CZ Pra  22 2 110  41   6-   8-  17+  13+   9-
 12 Mechura Jan             4D CZ Plz  22 1  94  21   1-   3-  13+   0-   0-
 13 Marsalek Otto           1K CZ Pra  21 2 109  42  14+  16+  12-  11-   6-
 14 Zdravecky Jan           1K CZ Plz  21 2 102  41  13-  17-  16+  18-  19+
 15 Bernathova Anna         3K CZ Lib  21 4  99  78  23+  21+  18+  16-  17+
 16 Fiser Vladimir          1K CZ Zli  21 2  83  41  17+  13-  14-  15+   0-
 17 Blumberg Klaus          1K DE Bra  20 1 108  21  16-  14+  11-   9-  15-
 18 Behounek Tomas          3K CZ Plz  20 3 101  60  21+  19+  15-  14+  20-
 19 Valek Martin            3K CZ Pra  20 3  99  58  22+  18-  20+  21+  14-
 20 Zaloudkova Klara        4K CZ Pra  20 4  94  74  27+  23+  19-  22+  18+
 21 Panocha Vaclav          2K CZ KV   19 1  96  16  18-  15-  22-  19-  26+
 22 Hertl Tomas             4K CZ KV   19 3  95  55  19-  24+  21+  20-  23+
 23 Podbiol Krzysztof       3K PL Kat  19 2  93  33  15-  20-  26+  24+  22-
 24 Zajic Frantisek         6K CZ Pac  17 3  83  45  26+  22-  27+  23-  31+
 25 Broulik Ivan            8K CZ Zli  17 5  73  73  31+  28+  29+  26+  27+
 26 Nittka Alexander        5K DE Lei  16 1  88  16  24-  27+  23-  25-  21-
 27 Striepe Jochen          5K DE Bra  16 1  84  14  20-  26-  24-  28+  25-
 28 Polcar Jaromir          7K CZ KV   14 1  76  16  30+  25-  31-  27-  29-
 29 Dica Vladimir_jr        10 CZ KV   14 4  64  47  32+  31+  25-  34+  28+
 30 Gulasi Josef            6K CZ Plz  14 0  14   0  28-   0-   0-   0-   0-
 31 Drosson Nicolas         8K FR Bel  13 1  74  14  25-  29-  28+  32-  24-
 32 Cizek Daniel            12 CZ Str  12 4  51  37  29-  34+  33+  31+  35+
 33 Munzar Frantisek        15 CZ Lib   9 4  39  27  34+  37+  32-  35+  38+
 34 Hlousek Pavel           13 CZ Mos   8 1  48   6  33-  32-  35-  29-  37+
 35 Matyas Karel            16 CZ Plz   7 3  38  17  42+  39+  34+  33-  32-
 36 Marek Lukas             17 CZ Plz   7 4  24  18  47+  43+  37+  38-  40+
 37 Divisova Viki           16 CZ Pac   6 2  33   9  39+  33-  36-  42+  34-
 38 Jedlicka Petr           18 CZ Mos   6 4  28  19  43+  47+  39+  36+  33-
 39 Zabransky Tomas         16 CZ Plz   5 1  28   4  37-  35-  38-  40-  44+
 40 Vavra Tomas             18 CZ Mos   5 3  25  13  41-  42+  43+  39+  36-
 41 Bocek Jan               20 CZ CB    5 5  16  16  40+  54+  48+  47+  42+
 42 Kuzvartova Lenka        17 CZ KV    4 1  26   3  35-  40-  47+  37-  41-
 43 Mrlinova Zaneta         17 CZ Zli   4 1  25   3  38-  36-  40-  44-  48+
 44 Jurasek Ondrej          19 CZ Brn   4 3  13   8   0-  50+  51+  43+  39-
 45 Hejnak Zdenek           20 CZ Str   4 4  10   7  49-  55+  50+  52+  47+
 46 Hejna Miroslav          20 CZ KV    4 4   8   6  50-  52+  54+  49+  55+
 47 Kuzvart Jan             17 CZ KV    3 0  26   0  36-  38-  42-  41-  45-
 48 Jirovy Vaclav           20 CZ Mos   3 3  13   4  55+  53+  41-  51+  43-
 49 Petricek Filip          20 CZ KV    3 3  12   6  45+  51-  55+  46-  50+
 50 Polcar Vojtech          20 CZ KV    2 2  16   5  46+  44-  45-  54+  49-
 51 Kralova Alzbeta         20 CZ KV    2 2  14   5  52+  49+  44-  48-  53-
 52 Hoinkis Ulrike          20 DE Lei   2 2  13   3  51-  46-  53+  45-  54+
 53 Rajchman Milan          20 CZ Mos   2 2   8   2  54-  48-  52-  55+  51+
 54 Slaby Petr              20 CZ KV    1 1  15   2  53+  41-  46-  50-  52-
 55 Borovsky Pavel          20 CZ Mos   0 0  16   0  48-  45-  49-  53-  46-
 

 

Plzeňský podzimní turnaj 1999:
 Pl Name               Rank  Club   MM  S SOS SDOS  1.   2.   3.   4.   5.
  1 Hora Jan             3D CZ  Pra 25  4 121  96   5+   4+   6+   3+   2- 
  2 Danek Vladimír       6D CZ  Pra 25  4 117  93   4-   8+  12+   9+   1+ 
  3 Dach Karel           4D CZ  Plz 25  4 117  92   7+  12+   9+   1-   4+ 
  4 Holecek Jirí         4D CZ  Pra 24  3 121  71   2+   1-   8+   6+   3- 
  5 Mírka Jakub          1D CZ  Plz 24  4 112  87   1-  14+  13+  12+   6+ 
  6 Dach Zbynek          4D CZ  Plz 23  2 119  46   8+   7+   1-   4-   5- 
  7 Grosser Tomáš        2D CZ  KV  23  2 116  45   3-   6-  10+  11+   8- 
  8 Kostka Ivan          3D CZ  FM  23  2 116  44   6-   2-   4-  13+   7+ 
    Prokopová Iva        2D CZ  Pra 23  2 116  44  12-  10+   3-   2-  13+ 
 10 Cieply Aleš          1D CZ  Pra 23  3 110  64  11+   9-   7-  15+  14+ 
 11 Meemken Kai          1D D   Bt  22  2 109  42  10-  13-  14+   7-  15+ 
 12 Mechura Jan          4D CZ  Plz 22  1  97  23   9+   3-   2-   5-      
 13 Hricová Jana         1K CZ  Pra 21  2 113  43  15+  11+   5-   8-   9- 
 14 Gramlich Bernd       1K D   Bt  21  2 109  40  18+   5-  11-  16+  10- 
 15 Zdravecký Jan        1K CZ  Plz 21  2 106  40  13-  17+  18+  10-  11- 
 16 Podbiol Krzysztof    2K P   Kat 20  2  99  39  17+  18-  22+  14-  19- 
    Švec Ivo             2K Sl  Ba  20  2  99  39  16-  15-  23+  18+  22- 
 18 Cerný Miroslav       1K CZ  KV  20  1  82  20  14-  16+  15-  17-      
 19 Válek Martin         4K CZ  Pra 19  3  93  56  23-  20-  24+  22+  16+ 
 20 Holecková Kamila     6K CZ  Pra 18  4  84  66  24+  19+  21-  25+  26+ 
 21 Žaloudková Klara     7K CZ  Pra 18  5  79  79  29+  26+  20+  24+  25+ 
 22 Behounek Tomáš       3K CZ  Plz 18  1  59  20            16-  19-  17+ 
 23 Šnepová Lenka        3K CZ  Plz 18  1  56  19  19+  24-  17-           
 24 Scheiltler Karl      5K D   Er  17  2  89  34  20-  23+  19-  21-  27+ 
 25 Kysilka Petr         8K CZ  Zli 15  3  78  42  27+  29+  30+  20-  21- 
    Polcar Jaromír       8K CZ  KV  15  3  78  42  30+  21-  27+  28+  20- 
 27 Holecková Lucie      7K CZ  Pra 15  2  74  27  25-  30+  26-  29+  24- 
 28 Nosek Tomáš          9K CZ  Plz 14  3  63  35  32+  31-  33+  26-  29+ 
 29 Gulaši Josef         6K CZ  Plz 14  0  62   0  21-  25-       27-  28- 
 30 Prokop Jan           8K CZ  Pra 13  1  70  12  26-  27-  25-  32+  31- 
 31 Broulík Ivan         12 CZ  Zli 13  5  55  55  33+  28+  32+  34+  30+ 
 32 Dica Vladimír jr     10 CZ  KV  12  2  56  16  28-  33+  31-  30-  34+ 
 33 Cížek Daniel         13 CZ  Str  9  2  50  11  31-  32-  28-  35+  37+ 
 34 Matyáš Karel         15 CZ  Plz  7  2  39   8  36+  35-  41+  31-  32- 
 35 Zábranský Tomáš      17 CZ  Plz  6  3  29  16  38-  34+  36+  33-  39+ 
 36 Kužvartová Lenka     17 CZ  KV   5  2  25   7  34-  41+  35-  37-  38+ 
 37 Cervený Roman        19 CZ  Te   5  4  23  14  44+  38+  45+  36+  33- 
 38 Hrdlicka Josef       18 CZ  Pra  4  2  22   8  35+  37-  39-  45+  36- 
 39 Hloušek Pavel        20 CZ  Mo   4  4  17  11  46+  42+  38+  41+  35- 
 40 Jedlicka Petr        20 CZ  Mo   4  4  10   7  43-  47+  42+  46+  41+ 
 41 Danek Michal         18 CZ  Pra  3  1  23   3  42+  36-  34-  39-  40- 
 42 Kužvart Jan          19 CZ  KV   3  2  14   3  41-  39-  40-  43+  47+ 
 43 Cenkovic  Tomáš      20 CZ  Mo   3  3  13   8  40+  45-  44+  42-  46+ 
 44 Steiger Roman        20 CZ  Te   3  3  11   3  37-  46+  43-  47+  45+ 
 45 Bláha Jan            20 CZ  Te   2  2  15   3  47+  43+  37-  38-  44- 
 46 Hejnák Zdenek        20 CZ  Str  1  1  14   0  39-  44-  47+  40-  43- 
 47 Vávra Tomáš          20 CZ  Mo   0  0  13   0  45-  40-  46-  44-  42- 

 

Plzeňský jarní turnaj 1999:
 Pl Name               Rank  Club   MM  S SOS SDOS  1.   2.   3.   4.   5.
  1 Dach Karel           4D CZ  Plz 25  4 122  97   6+   3+   9+   4+   2- 
  2 Dach Zbyněk          4D CZ  Plz 25  4 120  97   8+   9-   7+   5+   1+ 
  3 Holeček Jiří         4D CZ  Pra 25  4 118  93  11+   1-  10+   9+   6+ 
    Cipra Petr           5D CZ  Lib 25  4 118  93  19+   7+   5+   1-  12+ 
  5 Měchura Jan          4D CZ  Plz 24  3 119  69  12+  10+   4-   2-  14+ 
  6 Hora Jan             3D CZ  Pra 24  3 118  68   1-  15+  19+  12+   3- 
    Koranda Tomáš        4D CZ  Plz 24  3 118  68  21+   4-   2-  11+  10+ 
  8 Grosser Tomáš        2D CZ  KV  24  3 116  68   2-  18+  11+  10-  13+ 
  9 Valášek Petr         4D CZ  FM  23  2 120  47  18+   2+   1-   3-  11- 
    Cieply Martin        3D CZ  Ost 23  2 120  47  14+   5-   3-   8+   7- 
 11 Cizl Jiří            2D CZ  Pra 23  2 119  46   3-  13+   8-   7-   9+ 
 12 Prokop Marek         3D CZ  Pra 23  2 118  45   5-  21+  14+   6-   4- 
 13 Mírka Jakub          1D CZ  Plz 23  3 115  68  16+  11-  20+  17+   8- 
 14 Holeček David        4D CZ  Pra 23  2 115  45  10-  19+  12-  16+   5- 
 15 Cieply Aleš          1D CZ  Pra 23  3 112  65  20+   6-  17-  22+  18+ 
 16 Šilt Ondřej          1D CZ  Zli 23  3 111  65  13-  20+  18+  14-  22+ 
 17 Hricová Jana         1K CZ  Pra 23  4 108  85  26+  22+  15+  13-  21+ 
 18 Prokopová Iva        2D CZ  Pra 22  1 115  22   9-   8-  16-  19+  15- 
 19 Kužela Martin        3D CZ  Zli 22  1 115  21   4-  14-   6-  18-  23+ 
 20 Zdravecký Jan        1D CZ  Plz 22  2 109  40  15-  16-  13-  25+  24+ 
 21 Effenberg Alfred     2D A   Vi  22  1  91  21   7-  12-       23+  17- 
 22 Fišer Vladimír       1K CZ  Zli 21  2 109  40  23+  17-  26+  15-  16- 
 23 Pavlík Ivo           1K CZ  FM  21  2 105  40  22-  25+  24+  21-  19- 
 24 Běhounek Tomáš       3K CZ  Plz 20  3  99  56  30+  27+  23-  26+  20- 
 25 Paar Kurt            2K A   Vi  20  2  79  36  29+  23-  33+  20-      
 26 Šnepová Lenka        2K CZ  Plz 19  1 102  19  17-  29+  22-  24-  27- 
 27 Válek Martin         4K CZ  Zli 19  3  94  56  28+  24-  30-  31+  26+ 
 28 Fanta Ludek          4K CZ  Nym 19  3  91  54  27-  30+  31-  33+  29+ 
 29 Kment Paul           2K A   Vi  19  1  76  18  25-  26-       30+  28- 
 30 Kopal Ivan           3K CZ  Lib 18  1  95  19  24-  28-  27+  29-  31- 
 31 Hert Tomáš           5K CZ  KV  18  3  89  53  33-  34+  28+  27-  30+ 
 32 Holečková Kamila     6K CZ  Pra 18  4  76  59  35+  33-  34+  36+  38+ 
 33 Korec Yoaskim        5K CZ  Pra 17  2  91  36  31+  32+  25-  28-  35- 
 34 Bernáthová Anna      7K CZ  Lib 16  3  79  43  38+  31-  32-  35+  36+ 
 35 Zajíc František      6K CZ  Pac 16  2  78  30  32-  36-  38+  34-  33+ 
 36 Nosek Tomáš          9K CZ  Plz 14  3  73  39  40+  35+  44+  32-  34- 
 37 Dědek Vojtěch        10 CZ  Lib 14  4  60  49  41+  44-  43+  38+  40+ 
 38 Žaloudková Klára     8K CZ  Pra 13  1  76  12  34-  42+  35-  37-  32- 
 39 Prokopová Anna       12 CZ  Pra 13  5  55  55  47+  48+  41+  40+  42+ 
 40 Dica Vladimír_jr     10 CZ  KV  12  2  64  23  36-  45+  42+  39-  37- 
 41 Pastrňák Ondřej      11 CZ  Pra 12  3  61  34  37-  43+  39-  44+  45+ 
 42 Doležal Jindřich     10 CZ  Lib 12  2  61  23  43+  38-  40-  45+  39- 
 43 Prokop Jan           10 CZ  Pra 12  2  59  21  42-  41-  37-  46+  44+ 
 44 Pastrňák Vladimír    11 CZ  Ost 11  2  61  23  48+  37+  36-  41-  43- 
 45 Hora Jaroslav        11 CZ  Pra 11  2  55  19  46+  40-  48+  42-  41- 
 46 Ullmannová Dagmar    12 CZ  KV  10  2  51  18  45-  49+  47-  43-  48+ 
 47 Čížek Daniel         13 CZ  Str 10  3  48  26  39-  53+  46+  48+  49- 
 48 Svobodová Jana       11 CZ  Lib  9  0  55   0  44-  39-  45-  47-  46- 
 49 Bambas František     14 CZ  Plz  9  3  41  24  50+  46-  55+  52-  47+ 
 50 Broulík Ivan         15 CZ  Zli  9  4  34  25  49-  55+  54+  51+  52+ 
 51 Povazsai Pavel       15 CZ  Mos  7  2  34  13  55-  52-  53+  50-  54+ 
 52 Zábranský Tomáš      17 CZ  Plz  7  4  33  24  59+  51+  56+  49+  50- 
 53 Vlček Karel          16 CZ  Pra  7  3  31  14  54+  47-  51-  60+  55+ 
 54 Hodovský Jiří        16 CZ  Zli  6  2  31   8  53-  59+  50-  55+  51- 
 55 Divišová Viki        16 CZ  Pac  5  1  38   7  51+  50-  49-  54-  53- 
 56 Haas Marek           19 CZ  Zli  5  4  22  15  58+  57+  52-  59+  65+ 
 57 Kvapilová Hana       19 CZ  Lib  5  4  18  13  62+  56-  58+  63+  60+ 
 58 Kužvartová Lenka     19 CZ  KV   4  3  16   6  56-  66+  57-  68+  59+ 
 59 Dušil Jaroslav       18 CZ  KV   3  1  25   3  52-  54-  61+  56-  58- 
 60 Kopal Vojtěch        20 CZ  Lib  3  3  20   8  67+  62+  63+  53-  57- 
 61 Klimeš Jan           20 CZ  Plz  3  3  14   8  65+  67+  59-  62+  64- 
 62 Kužvart Jan          19 CZ  KV   3  2  14   3  57-  60-  69+  61-  66+ 
 63 Fanta Daniel         20 CZ  Nym  3  3  13   5  64+  68+  60-  57-  69+ 
 64 Hejna Miroslav       20 CZ  KV   3  3  12   6  63-  69+  66+  65-  61+ 
 65 Kopalová Zuzana      20 CZ  Lib  3  3  12   4  61-   0+  68+  64+  56- 
 66 Kvapil Martin        20 CZ  Lib  2  2  12   2   0+  58-  64-  67+  62- 
 67 Rejnohová Hana       20 CZ  Lib  2  2   9   1  60-  61-   0+  66-  68+ 
 68 Rejnohová Marta      20 CZ  Lib  1  1  13   1  69+  63-  65-  58-  67- 
 69 Slabý Petr           20 CZ  KV   1  1  10   0  68-  64-  62-   0+  63- 

 

Plzeňský podzimní turnaj 1998:
Poř.Jméno               Tř.  Klub   MM  S SOS SDOS  1.   2.   3.   4.   5.
  1 Holeček David        4D CZ  Pha 11  4  49  38   4+   8+   3-  10+   2+
    Dach Zbyněk          4D CZ  Pl  11  4  49  38   9+   7+   8+   3+   1-
    Dach Karel           3D CZ  Pl  11  4  49  38  14+   9+   1+   2-   4+
  4 Hora Jan             3D CZ  Pha 10  3  49  27   1-  10+   6+   7+   3-
  5 Prokop Marek         3D CZ  Pha 10  3  43  26   8-  12-  11+   9+   7+
  6 Holeček Jiří         4D CZ  Pha 10  3  43  24   7-  13+   4-  12+  11+
  7 Grosser Tomáš        3D CZ  KV   9  2  49  18   6+   2-  12+   4-   5-
  8 Měchura Jan          4D CZ  Pl   9  2  48  18   5+   1-   2-  11-  13+
  9 Cizl Jiří            3D CZ  Pha  9  2  48  16   2-   3-  15+   5-  10+
 10 Cieplý Aleš          2D CZ  Pha  8  2  46  16  13+   4-  14+   1-   9-
 11 Mírka Jakub          1D CZ  Pl   8  3  44  24  17+  15+   5-   8+   6-
 12 Kostka Ivan          2D CZ  FM   8  2  44  17  16+   5+   7-   6-  15-
 13 Prokopová Iva        2D CZ  Pha  8  2  42  15  10-   6-  16+  14+   8-
 14 Effenberg Alfred     2D A   Wie  8  2  41  14   3-  17+  10-  13-  16+
 15 Zdravecký Jan        1D CZ  Pl   8  3  38  21  18+  11-   9-  17+  12+
 16 Šilt Ondřej          1D CZ  Zl   7  2  34  10  12-  20+  13-  19+  14-
    Pavlík Ivo           1D CZ  FM   7  2  34  10  11-  14-  20+  15-  19+
 18 Kment Paul           2K A   Wie  6  3  25  12  15-  22+  19-  20+  21+
 19 Paar Kurt            2K A   Fra  5  2  29  10  20-  24+  18+  16-  17-
 20 Dvořáček Jindřich    2K CZ  Jes  5  2  28   8  19+  16-  17-  18-  23+
 21 Hertl Tomáš          6K CZ  KV   4  4  17  11  26+  23+  24+  25+  18-
 22 Válek Martin         3K CZ  Zl   3  1  17   1  24-  18-  25-  23-  26+
 23 Holečková Kamila     6K CZ  Pha  3  3  16   7  25+  21-  26+  22+  20-
 24 Běhounek Tomáš       3K CZ  Pl   3  1  12   3  22+  19-  21-    x    x  
 25 Korec Ioaskim        5K IZ  Jer  3  3  11   4  23-  26+  22+  21-   0+
 26 Holečková Lucie      6K CZ  Pha  1  1  13   0  21-  25-  23-   0+  22-
skupina B
Poř.Jméno                Tř. Klub    B BUCH SB   1.   2.   3.   4.   5.
  1 Bernáthová Anna      11 Li       4  13  10   8+   4-  11+   6+   2+
  2 Prokopová Anna       14 Pha      4  11   7  12+   7+   8+   5+   1-
  3 Žaloudková Klára     12 Pha      4  10   8   9-  12+   7+   4+   5+
  4 Broulík Ivan         17 Zl       3  16   9   6+   1+   5-   3-   7+
  5 Dědek Vojtěch        12 Li       3  14   6  11+   9+   4+   2-   3-
  6 Ullmannová Dagmar    12 KV       3  12   5   4-  11+   9+   1-  10+
  7 Zábranský Tomáš      17 Pl       2  15   4  10+   2-   3-   8+   4-
  8 Čížek Daniel         13 St       2  13   3   1-  10+   2-   7-  11+
  9 Hora Jaroslav        11 Pha      2  12   4   3+   5-   6-  10-   0+
 10 Prokop Jan           11 Pha      2   9   2   7-   8-  12+   9+   6-
 11 Malečková Martina    15 Pha      1  12   0   5-   6-   1-  12+   8-
 12 Knížek Karel         12 Pha      0  11   0   2-   3-  10-  11-    x  

 

Plzeňský jarní turnaj 1998:
 Pl     Name              Rank  Club   MM S SOS SDOS  1.   2.   3.   4.   5.
  1 Dach Karel              3D CZ Pl   27 5 124 124   4+   2+   3+   7+   8+
  2 Holecek David           4D CZ Ph   26 4 126  99   6+   1-   9+   4+   3+
  3 Dach Zbynek             4D CZ Pl   25 3 125  72   9+   7+   1-  10+   2-
  4 Valasek Petr            4D CZ FM   25 3 123  70   1-  18+   8+   2-   7+
  5 Holecek Jiri            4D CZ Ph   25 3 119  71   7-   8-  12+  11+  10+
  6 Grosser Tomas           3D CZ KV   25 3 119  69   2-  14+   7-  13+  12+
  7 Mechura Jan             4D CZ Pl   24 2 127  50   5+   3-   6+   1-   4-
  8 Kataman Jiri            2D CZ Bo   24 3 123  71  12+   5+   4-  17+   1-
  9 Kuzela Martin           3D CZ Zl   24 2 121  46   3-  11-   2-  15+  16+
 10 Hora Jan                2D CZ Ph   24 3 120  70  17+  13+  11+   3-   5-
 11 Prokopova Iva           2D CZ Ph   24 3 118  69  20+   9+  10-   5-  13+
 12 Durovic Jiri            2D CZ KV   23 2 119  45   8-  20+   5-  14+   6-
 13 Prokop Marek            3D CZ Ph   23 1 118  23  18-  10-  15+   6-  11-
 14 Cizl Jiri               2D CZ Ph   23 2 115  44  16-   6-  20+  12-  19+
 15 Marsalek Jan            1D CZ Ph   23 3 114  67  21+  17+  13-   9-  18+
 16 Mirka Jakub             1D CZ Pl   23 3 113  67  14+  19-  21+  18+   9-
 17 Hricova Jana            2D CZ Ph   23 2 113  42  10-  15-  23+   8-  21+
 18 Effenberg Alfred        2D AT Wie  22 1 116  23  13+   4-  19-  16-  15-
 19 Zdravecky Jan           1K CZ Pl   22 3 112  67  22+  16+  18+  21-  14-
 20 Cieply Ales             2D CZ Ph   22 1 112  20  11-  12-  14-  22-  24+
 21 Fiser Vladimir          1D CZ Zl   22 2 111  42  15-  23+  16-  19+  17-
 22 Silt Ondrej             2K CZ Zl   22 4 100  78  19-  27+  24+  20+  25+
 23 Kment Paul              2K AT Wie  20 2 101  36  25+  21-  17-  24-  27+
 24 Paar Kurt               3K AT Fra  20 3 100  56  28+  25+  22-  23+  20-
 25 Snepova Lenka           2K CZ Pl   20 2  95  33  23-  24-  26+  28+  22-
 26 Holeckova Kamila        6K CZ Ph   17 3  82  46  27-  29+  25-  31+  28+
 27 Zajic Frantisek         6K CZ Pac  16 2  90  32  26+  22-  28-  30+  23-
 28 Behounek Tomas          6K CZ Pl   16 2  87  30  24-  31+  27+  25-  26-
 29 Valek Martin            7K CZ Zl   16 3  71  40  30+  26-  31-  32+  33+
 30 Holeckova Lucie         8K CZ Ph   15 3  71  39  29-  32+  33+  27-  31+
 31 Kysilka Petr            8K CZ Zl   14 2  75  27  34+  28-  29+  26-  30-
 32 Nosek Tomas             10 CZ Pl   13 3  65  34  33+  30-  35+  29-  34+
 33 Dolezal Jindrich        10 CZ Li   12 2  65  21  32-  38+  30-  34+  29-
 34 Dica Vladimir_jr        10 CZ KV   11 1  60  10  31-  35-  38+  33-  32-
 35 Prokop Jan              11 CZ Ph   11 2  56  22  38-  34+  32-  36+  37-
 36 Lesek Marek             13 CZ Pl   11 4  50  39  40+  37+  41+  35-  38+
 37 Hora Jaroslav           13 CZ Ph   11 4  49  38  39+  36-  43+  38+  35+
 38 Svobodova Jana          11 CZ Li   10 1  56  11  35+  33-  34-  37-  36-
 39 Capek Michal            14 CZ Ph   10 4  43  32  37-  50+  40+  41+  42+
 40 Cizek Daniel            13 CZ Str   9 2  44  14  36-  41-  39-  43+  44+
 41 Dedek Vojtech           14 CZ Li    9 3  43  22  48+  40+  36-  39-  43+
 42 Bambas Frantisek        16 CZ Pl    8 4  35  25  51+  49+  48+  44+  39-
 43 Prokopova Anna          15 CZ Ph    7 2  41  12  50+  48+  37-  40-  41-
 44 Bernathova Anna         16 CZ Li    7 3  37  20  49+  45+  46+  42-  40-
 45 Bernath Michal          16 CZ Pl    7 3  33  19  46+  44-  50+  48+  47-
 46 Divisova Viki           16 CZ Pac   7 3  30  16  45-  47+  44-  53+  49+
 47 Matyas Karel            17 CZ Pl    7 4  29  22  53+  46-  49+  50+  45+
 48 Ullmannova Dagmar       14 CZ KV    6 0  37   0  41-  43-  42-  45-  51-
 49 Zaloudkova Klara        15 CZ Ph    6 1  35   6  44-  42-  47-  51+  46-
 50 Povazsai Pavel          15 CZ Mo    6 1  34   3  43-  39-  45-  47-  53+
 51 Durovicova Dagmar       17 CZ KV    6 3  27  13  42-  53+  52+  49-  48+
 52 Marek Lukas             20 CZ Pl    4 4  16  10  59+  54+  51-  56+  55+
 53 Ullmannova Zuzana       18 CZ KV    3 1  29   3  47-  51-  55+  46-  50-
 54 Kuzvartova Lenka        20 CZ KV    3 3  14   7  56+  52-  58+  55-  57+
 55 Divis Martin            20 CZ Pac   3 3  13   6  58+  60+  53-  54+  52-
 56 Kuzvart Jan             20 CZ KV    3 3  11   4  54-  57+  60+  52-  59+
 57 Joselova Katerina       20 CZ Pac   2 2  10   3  60-  56-  59+  58+  54-
 58 Frecerova Patricie      20 CZ Ph    2 2  10   2  55-  59+  54-  57-  60+
 59 Durovicova Jana         20 CZ KV    1 1  12   1  52-  58-  57-  60+  56-
 60 Durovic Jan             20 CZ KV    1 1  11   2  57+  55-  56-  59-  58-

 

Plzeňský podzimní turnaj 1997:
skupina A
Por Jmeno                Tr  Klub   MM  B BUCH SB   1.   2.   3.   4.   5.
  1 Holecek Jiri         4D Ph  Ph   8  4  34  27   3+   7+   2-   5+   4+
  2 Kuzela Martin        3D Zl  Zl   7  3  36  22   6+   5+   1+   4-   3-
  3 Grosser Tomas        3D KV  KV   7  3  34  19   1-   6-   8+   7+   2+
  4 Dach Karel           3D Pl  Pl   7  3  33  18   5-   8+  10+   2+   1-
  5 Holecek David        4D Ph  Ph   7  3  32  17   4+   2-   6+   1-  14+
  6 Dach Zbynek          4D Pl  pl   7  3  30  16   2-   3+   5-  10+  12+
  7 Prokop Marek         3D Ph  Ph   6  2  30  10  10-   1-   9+   3-  13+
  8 Cizl Jiri            2D Ph  MFF  6  3  25  11   9+   4-   3-  11+  16+
  9 Cieply Ales          2D Ph  MFF  6  3  24  12   8-  12+   7-  14+  10+
 10 Durovic Jiri         2D KV  KV   5  2  31  11   7+  11+   4-   6-   9-
 11 Hricova Jana         1D Ph  MFF  5  3  15   4  14+  10-  16+   8-  15+
 12 Zdravecky Jan        1K Pl  Pl   4  3  18   5  13+   9-  15+  16+   6-
 13 Mirka Jakub          1K Pl  Pl   4  3  14   4  12-  16+  14+  15+   7-
 14 Prokopova Iva        1D Ph  Ph   3  1  23   1  11-  15+  13-   9-   5-
 15 Snepova Lenka        2K Pl  Pl   1  1  16   0  16+  14-  12-  13-  11-
 16 Panocha Vaclav       2K KV  KV   0  0  20   0  15-  13-  11-  12-   8-
skupina B
Por Jmeno                Tr  Klub    B BUCH SB   1.   2.   3.   4.   5. 
  1 Knizek Karel         17 Ph  Ph   5  14  14  27+  20+   2+   7+   4+
  2 Pagac Jiri           15 Zl  Zl   4  18  13  14+   3+   1-  11+  12+
  3 Hora Jaroslav        15 Ph  Ph   4  14  10   5+   2-  27+  21+   7+
  4 Pastrnak Ondrej      12 Ph  Ph   4  14   9  30+  13+  19+   8+   1-
  5 Popule Michal        13 Ov  Ov   4  12   8   3-  28+  17+  19+   8+
  6 Valek Martin         10 Zl  Zl   4  11   9  17-  30+  13+  18+   9+
  7 Solc Pavel           20 Ph  Ph   3  17   8  22+  11+  12+   1-   3-
  8 Silt Ondrej          9K Zl  Zl   3  16   8   9+  10+  18+   4-   5-
  9 Behounek Tomas       8K Pl  Pl   3  15   8   8-  15+  10+  23+   6-
 10 Holeckova Kamila     8K Ph  Ph   3  13   7  15+   8-   9-  25+  23+
 11 Prokopova Anna       18 Ph  Ph   3  13   6  26+   7-  20+   2-  22+
    Divisova Ludvika     20 Pa  Pa   3  13   6  16+  31+   7-  24+   2-
 13 Nejedly Vojtech      14 Ph  Ph   3  13   5  24+   4-   6-  28+  19+
 14 Vesely Miroslav      15 Zl  Zl   3  11   6   2-  27-  26+  20+  21+
 15 Holeckova Lucie      8K Ph  Ph   3  11   5  10-   9-  29+  17+  18+
 16 Prokop Jan           20 Ph  Ph   3   8   3  12-  22-  32+  31+  24+
 17 Korec Ioaskym        9K Je  Je   2  14   5   6+  19-   5-  15-  29+
 18 Pikl Vaclav          6K Pl  Pl   2  14   4  25+  23+   8-   6-  15-
 19 Kysilka Petr         11 Zl  Zl   2  14   3  28+  17+   4-   5-  13-
    Matas Ales           17 Pl  Pl   2  14   3  21+   1-  11-  14-  27+
 21 Ullmannova Dagmar    17 KV  KV   2  13   4  20-  26+  22+   3-  14-
 22 Maleckova Alena      20 Ph  Ph   2  12   4   7-  16+  21-  27+  11-
 23 Zajic Frantisek      6K Pa  Pa   2  11   3  29+  18-  25+   9-  10-
 24 Sedlackova Jana      20 Ph  Ph   2  10   1  13-  32+  31+  12-  16-
 25 Holecek Vladimir     7K Ph  Ph   2   9   2  18-  29+  23-  10-  28+
 26 Ullmannova Zuzana    18 KV  KV   2   9   1  11-  21-  14-  32+  31+
 27 Ullmannova Dagmar ml 17 KV  KV   1  16   3   1-  14+   3-  22-  20-
 28 Nosek Tomas          12 Pl  Pl   1  12   1  19-   5-  30+  13-  25-
 29 Gulasi Josef         6K Pl  Pl   1  10   1  23-  25-  15-  30+  17-
 30 Pastrnak Vladimir    11 Ph  Ph   1  10   0   4-   6-  28-  29-  32+
    Durovicova Jana      20 KV  KV   1  10   0  32+  12-  24-  16-  26-
 32 Durovic Jan          20 Kv  KV   0   9   0  31-  24-  16-  26-  30-

 

Plzeňský jarní turnaj 1997:
Por Jmeno                Tr  Klub   MM  B BUCH SB   1.   2.   3.   4.   5.
  1 Holecek David        4D Ph  Ph  27  5 124 124   4+   2+   3+   5+   6+
  2 Dach Zbynek          4D Pl  Pl  26  4 125  98   7+   1-   4+   3+   5+
  3 Dach Karel           3D Pl  Pl  25  3 124  71  11+   6+   1-   2-   8+
  4 Mechura Jan          4D Pl  Pl  25  3 123  70   1-  14+   2-  12+   7+
  5 Holecek Jiri         4D Ph  Ph  24  2 124  47   6-  13+   7+   1-   2-
  6 Kuzela Martin        3D Zl  Zl  24  2 122  46   5+   3-  19+   8-   1-
  7 Valasek Petr         4D FM  FM  24  2 121  46   2-  11+   5-  14+   4-
  8 Cizl Jiri            1D Ph  Ph  24  4 115  90  27+  15+  13+   6+   3-
  9 Durovic Jiri         1D KV  KV  24  4 111  90  23-  20+  15+  18+  13+
 10 Gobl Vaclav          1D Ol  Ol  24  4 111  89  18-  21+  24+  11+  12+
 11 Prokop Marek         3D Ph  Ph  23  1 118  22   3-   7-  12-  10-  18+
 12 Cieply Ales          2D Ph  Ph  23  2 117  45  13-  18+  11+   4-  10-
    Grosser Tomas        2D KV  KV  23  2 117  45  12+   5-   8-  19+   9-
 14 Dica Vladimir        2D KV  KV  23  2 116  44  15+   4-  23+   7-  16-
 15 Simunkova Martina    2D Li  Li  23  2 114  43  14-   8-   9-  24+  19+
 16 Marsalek Jan         1K Ph  Ph  23  4 108  87  25+  24-  21+  23+  14+
 17 Zdravecky Jan        1K Pl  Pl  23  4 105  83  20-  25+  29+  26+  22+
 18 Cerny Miroslav       1D KV  KV  22  2 115  45  10+  12-  26+   9-  11-
 19 Fiser Vladimir       1D Zl  Zl  22  2 113  43  21+  23+   6-  13-  15-
 20 Hora Jan             1K Ph  Ph  22  3 111  65  17+   9-  22-  25+  23+
 21 Hricova Jana         1D Ph  Ph  22  2 110  41  19-  10-  16-  27+  24+
 22 Marsalek Otto        2K Ph  Ph  22  4  99  76  29+  28+  20+  31+  17-
 23 Prokopova Iva        1D Ph  Ph  21  1 114  24   9+  19-  14-  16-  20-
 24 Kataman Jiri         1K Bo  BO  21  2 113  44  26+  16+  10-  15-  21-
 25 Mirka Jakub          1K Pl  Pl  21  2 108  40  16-  17-  27+  20-  28+
 26 Podbiol Krzysztof    1K Kat Kat 21  2 105  39  24-  27+  18-  17-  29+
 27 Hrusa Josef          1K Pl  Pl  20  1 103  15   8-  26-  25-  21-  31+
 28 Snepova Lenka        3K Pl  Pl  20  3  93  50  31+  22-  30+  29+  25-
 29 Goblova Miroslava    2K Ol  ol  19  1 101  15  22-  31+  17-  28-  26-
 30 Holecek Vladimir     7K Ph  Ph  16  3  72  37  32-  36+  28-  33+  35+
 31 Gulasi Josef         6K Pl  Pl  15  1  96  15  28-  29-  32+  22-  27-
 32 Zmek Bohuslav        8K Bo  Bo  15  3  68  40  30+  35+  31-  36+  33-
 33 Silt Ondrej          11 Zl  Zl  13  4  65  49  34+  38+  36+  30-  32+
 34 Holeckova Kamila     10 Ph  Ph  13  3  53  29  33-  40+  35+  37-  38+
 35 Holeckova Lucie      9K Ph  Ph  12  1  64   8  36-  32-  34-  41+  30-
 36 Dolezal Jindrich     9K Li  Li  12  1  56  12  35+  30-  33-  32-    x
 37 Kysilka Petr         14 Zl  Zl  11  5  46  46  39+  41+  40+  34+  42+
 38 Lesek Marek          14 Pl  Pl   9  3  49  23  43+  33-  42+  40+  34-
 39 Goblova Hana         14 Ol  Ol   9  3  36  17  37-  42-  44+  46+  41+
 40 Svobodova Jana       13 Li  Li   8  1  48   8  41+  34-  37-  38-  43-
 41 Lucak David          13 FM  FM   8  1  47   7  40-  37-  43+  35-  39-
 42 Goblova Zuzana       15 Ol  Ol   8  3  40  20  46+  39+  38-  43+  37-
 43 Hora Jaroslav        15 Ph  Ph   7  2  38  13  38-  44+  41-  42-  40+
 44 Dica Vladimir ml     17 KV  KV   5  2  29   8  47+  43-  39-  45-  46+
 45 Valek Martin         20 Zl  Zl   5  5  17  17  54+  48+  49+  44+  47+
 46 Ullmannova Dagmar    17 KV  KV   4  1  29   3  42-  47-  51+  39-  44-
 47 Ullmannova Dagmar ml 18 KV  KV   4  2  21   7  44-  46+  50+  48-  45-
 48 Matas Ales           20 Pl  Pl   4  4  17  12  51+  45-  52+  47+  50+
 49 Nosek Tomas          20 Pl  Pl   3  3  14   6  53+  51+  45-  50-  52+
    Bernat Michal        20 Pl  Pl   3  3  14   6  52+  53+  47-  49+  48-
 51 Ullmannova Zuzana    19 KV  KV   3  2  13   2  48-  49-  46-  54+  53+
 52 Rupert Karel         20 Pl  Pl   2  2  12   2  50-  54+  48-  53+  49-
 53 Durovicova Jana      20 KV  KV   1  1  12   1  49-  50-  54+  52-  51-
 54 Durovic Jan          20 KV  KV   1  1  11   0  45-  52-  53-  51-   0+

 

Plzeňský podzimní turnaj 1996:
              Skupina A - redukovany MacMahon

Por      Hrac            Trida Klub  MM B  1.  2.  3.  4.  5.

 1. Dach Karel            3.D Pl     15 4  2+  8+  4+  6+  3-
 2. Holecek Jiri          4.D Ph     15 4  1-  7+  3+  4+  6+
 3. Dach Zbynek           4.D Pl     14 3  4-  5+  2-  8+  1+
 4. Chalupnicek Miroslav  1.D Nb     14 3  3+  6+  1-  2-  7+
 5. Tuzar Jiri            1.k Nb     13 3  7+  3-  9- 11+  8+
 6. Cizl Jiri             1.D Ph     12 1  8-  4-  7+  1-  2-
 7. Dlouhy Ondrej         1.D Nb     12 1  5-  2-  6- 10+  4-
 8. Zdravecky Jan         1.D Pl     12 1  6+  1- 14-  3-  5-
 9. Mirka Jakub           4.k Pl     11 4 10+ 14+  5+ 13- 12+
10. Dvoracek Jindrich     2.k Js      9 0  9- 11- 12-  7- 13-
11. Snepova Lenka         5.k Pl      9 3 12- 10+ 13+  5- 14+
12. Gulasi Josef          6.k Pl      8 3 11+ 13- 10+ 14+  9-
13. Pikl Vaclav           8.k Pl      7 4 14+ 12+ 11-  9+ 10+
14. Holeckova Lucie      11.k Ph      1 1 13-  9-  8+ 12- 11-


              Skupina B - handicap

Por      Hrac            Trida Klub  BUCH B  1.  2.  3.  4.  5.

 1. Behounek Tomas       18.k Pl       10 5  6+  4+  3+  5+  2+
 2. Pastrnak Vladimir    13.k Ph       11 4  4+  3+  5+  6+  1-
 3. Pastrnak Ondrej      14.k Ph       12 3  5+  2-  1-  4+  6+
 4. Nejedly Vojtech      14.k Ph       13 2  2-  1-  6+  3-  5+
 5. Canecky Michal       13.k Pl       14 1  3-  6+  2-  1-  4-
 6. Pohorely Michal      20.k Br       15 0  1-  5-  4-  2-  3-

 

Plzeňský jarní turnaj 1996:
Pl     Name             Grade  Club   MM S SOS SDOS  1.  2.  3.  4.  5.
  1 Holecek David           4D CZ Ph   20 4  94  75   2+  6+  3+  4-  5+
  2 Danek Vladimir          6D CZ Ph   20 4  94  74   1-  5+  7+  3+  4+
  3 Prokop Marek            3D CZ Ph   19 3  95  55   5+  4+  1-  2-  7+
  4 Dach Karel              3D CZ Pl   19 3  94  55  10+  3-  6+  1+  2-
  5 Holecek Jiri            4D CZ Ph   18 2  95  36   3-  2-  8+  6+  1-
  6 Mechura Jan             4D CZ Pl   18 2  92  35   7+  1-  4-  5-  9+
  7 Dach Zbynek             4D CZ Pl   18 2  92  35   6-  8+  2-  9+  3-
  8 Hricova Jana            2D CZ Ph   18 3  87  51   9+  7-  5- 12+ 11+
  9 Kuzela Martin           2D CZ Zl   17 2  87  33   8- 15+ 10+  7-  6-
 10 Pavlik Ivo              2D CZ FM   17 2  84  31   4- 17+  9- 11- 15+
 11 Kremenek Jan            1K CZ Zl   17 4  82  64  12+ 18+ 15+ 10+  8-
 12 Zdravecky Jan           1D CZ Pl   17 3  82  47  11- 16+ 17+  8- 14+
 13 Hrusa Josef             1K CZ Pl   17 4  74  58  19+ 14- 18+ 16+ 17+
 14 Grosser Tomas           1D CZ KV   16 2  81  32  15- 13+ 16- 17+ 12-
 15 Dlouhy Ondrej           1D CZ Nb   16 2  81  30  14+  9- 11- 18+ 10-
 16 Cizl Jiri               1D CZ Ph   16 2  78  29  17- 12- 14+ 13- 19+
 17 Prokopova Iva           1D CZ Ph   15 1  83  16  16+ 10- 12- 14- 13-
 18 Tuzar Jiri              2K CZ Nb   14 2  73  23  22+ 11- 13- 15- 20+
 19 Kostka Ivan             2K CZ FM   13 1  68  11  13- 21- 20- 22+ 16-
 20 Bubik Libor             5K CZ FM   12 3  59  33  21- 22+ 19+ 23+ 18-
 21 Snepova Lenka           5K CZ Pl   12 3  53  34  20+ 19+ 22- 24- 23+
 22 Mirka Jakub             5K CZ Pl   11 2  59  20  18- 20- 21+ 19- 24+
 23 Holecek Vladimir        7K CZ Ph    9 2  40   8  24- 25+ 26+ 20- 21-
 24 Pikl Vaclav             10 CZ Pl    8 4  40  29  23+ 27+ 25+ 21+ 22-
 25 Hora Stepan             12 CZ Li    4 2  27   6  27+ 23- 24- 30+ 28-
 26 Holeckova Kamila        14 CZ Ph    4 4  22  13  28+ 31+ 23- 29+ 27+
 27 Holeckova Lucie         12 CZ Ph    4 2  21   5  25- 24- 29+ 32+ 26-
 28 Danek Martin            13 CZ Ph    4 3  14   7  26- 29- 30+ 33+ 25+
 29 Lesek Marek             14 CZ Pl    3 3  16   8  30+ 28+ 27- 26- 31+
 30 Canecky Jan             17 CZ Pl    2 2  13   2  29- 34+ 28- 25- 33+
 31 Behounek Tomas          18 CZ Pl    2 2  11   2  33+ 26- 32- 34+ 29-
 32 Ruzicka Jan             17 CZ Pl    2 2   8   3  34+ 33- 31+ 27-  0-
 33 Zahora Jiri             15 CZ Li    1 1  11   2  31- 32+ 34- 28- 30-
 34 Nejedly Vojtech         14 CZ Ph    1 1   7   1  32- 30- 33+ 31-  0-